До уваги потенційних партнерів!

Для потенційних партнерів Все більша кількість товарів, представлених на українському ринку легкої промисловості, виготовляють вітчизняні виробники. Продукція, що випускається,стає якіснішою, здатною задовольняти запити сучасного покупця.

ТОВ ТД "Укрлегсировина" має репутацію стабільного, надійного і вигідного партнера, а досвід роботи і мобільність наших працівників дозволяє запропонувати клієнтам повний комплекс товарів, які їх цікавлять, при гнучкому підході в системі розрахунків.

Для потенційних партнерів Ми високо цінуємо кожного кліента, уважно ставимося до кожної конструктивної пропозиції щодо можливої співпраці або покращення нашої роботи.

Ми співпрацюємо з більш ніж 50 підприємствами легкої промисловості з 22 міст України (див. розділ „Наші партнери”), але на цьому не зупиняємося і пропонуємо потенціальним клієнтам надійну, плідну та взаємовигідну співпрацю.

Організаціям, яких цікавлять товари вітчизняного виробника, рекомендуємо звернутися до нас!

Для потенційних партнерів ТОВ Торговий Дім "Укрлегсировина" пропонує:

1. Оптові поставки товарів легкої промисловості.

2. Роздрібну торгівлю товарами легкої промисловості (див. розділ „Роздрібним споживачам”).

3. Поставки товарів промислової хімії виробникам: текстильної, трикотажної, панчішно-шкарпеткової галузей та ін. (див. розділ „Для промислових споживачів”).

4. Послуги по реалізації товарів легкої промисловості у нашому магазині.

5. Поставка виробів індивідуального захисту (див. розділ „Для промислових споживачів”)

Якщо ці пропозиції Вас зацікавили, запрошуємо Вас надати інформацію про Вашу компанію та пропозиції для подальшої співпраці на електронну або поштову адреси (див. разділ «Контакти»).

Для потенційних партнерів Будемо раді новим партнерам!

Підтримаємо вітчизяного виробника!