Про компанію

ТОВ ТД «Укрлегсировина» створено як торгівельне пдприємство, що спеціалізується в секторі ринку, пов’язаному з легкою промисловістю. Підприємство створене на базі персоналу колишнього главку при Міністерстві легкої промисловості. У спадок від цієї структури ми отримали великий досвід роботи у галузі, знання та особисті контакти з працівниками різних промислових підприємств. За роки своєї діяльності «Укрлегсировина» накопичила багатий досвід в постачанні підприємств сировинними ресурсами, а також в збуті виробленої продукції більш ніж 2500 найменувань. Однак, крім цього, Укрлегсировина отримала мобільність та гнучкість у веденні бізнесу, оскільки штат підприємства оптимізовано під конкретні завдання та напрямки діяльності.

Основним видом діяльності підприємства є оптова та роздрібна торгівля. Основні напрямки торгівлі - постачання сировини та матеріалів легкої промисловості України , експорт продукції переробної промисловості, реалізація готової продукції підприємств легкої промисловості на ринку України (взуття, одяг, білизна, товари для дому, тощо), реалізація хімікатів та барвників для підприємств текстильної , паперової та нафтогазової промисловості.

ТОВ ТД «Укрлегсировина» має репутацію стабільного, надійного та вигідного партнера, а досвід роботи та мобільність дозволяє запропонувати нашим клієнтам повний комплекс товарів, які їх цікавлять, при гнучкому підході в системі розрахунків.